Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи.

Метою проєкту «BRAMA» є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу російської пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі Інтернет.

9 березня Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду та свободу.

У лютому 2014 року росія розв’язала війну проти України, а 24 лютого 2022-го розпочала повномасштабне вторгнення у нашу країну. Кремль планував знищити українську державу та ідентичність. Але ЗСУ — міцніші за сталь: вони дали ворогу відсіч, й вони продовжують захищати нас.

Міжнародний день рідної мови покликаний спонукати уряди й населення всіх країн захищати й розвивати мову кожного народу, що існує на планеті.

20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня згадують трагічні події січня-лютого 2014 року, коли в ході Революції Гідності відбулися масові розстріли протестувальників.

16 лютого – День єднання українського народу

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність.

Щороку 22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) наша держава відзначає День Соборності.

20 січня відзначається День вшанування захисників Донецького аеропорту. Цю дату встановлено 20 січня 2022 року спільним Наказом Міністра оборони України та Головнокомандувача Збройних Сил України (наказ МОУ 20.02.22 №21/24) з метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які обороняли Донецький аеропорт від російського агресора, та продовження найкращих бойових традицій.

Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області інформує, що у 2024 році заплановано проведення сертифікації для таких категорій педагогів: учителів початкових класів, учителів української мови, літератури й математики (5,6 класи); учителів навчальних предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавства» (з 5 по 11 класи).

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їх граничну кількість.

Всеукраїнські олімпіади – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок пізнавальної та творчої діяльності.

22 грудня 2023 о 20:35 | Проневич А. А. | немає коментарів

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС — людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

14 грудня 2023 о 17:42 | Проневич А. А. | немає коментарів

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

10 грудня 2023 о 19:42 | Проневич А. А. | немає коментарів

Підвищити рівень правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини – мета Всеукраїнського тижня права, який пройшов у Малотелковицькій гімназії з 04 по 10 грудня 2023 року.

10 грудня 2023 о 17:20 | Проневич А. А. | немає коментарів

Cпоконвіків українська хустина була одним з найважливіших елементів народного вбрання та невід’ємною частиною української культури.

З Днем Святого Миколая! З Днем Збройних Сил України! До Перемоги! Слава Україні!